Herbalife Çizgi Azaltıcı Serum günlük cilt esnekliğini ve nemini sağlar. Cildinizin gerilmesine engel olur ve ışıldamasını olanak sağlar. Cildinizin bütün ihtiyaçlarını günlük karşılar, daha sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü elde eder ve Kırışıklık karşıtı bakım sunar.

Yılların size vermiş olduğu yorgunluğu ve oluşmaya başlayan çizgilerinizi 7 gün sonunda, düzenli kullandığınız zaman belirgin bir şekilde yok olduğunu göreceksiniz.

Yüzünüz pürüzsüz, yumuşak, genç ve daha aydınlık görünecektir.

Cildinize 8 saate kadar derinlemesine nem sağlar ve Kırışıklıklarınızın açılmasını sağlarken yeni kırışıklık oluşumunu önler*

İçeriğinde ise; B3 vitamini, C ve E vitaminleri, Aloe Vera, Kestane Tohumu özü ve Peptid bulunmaktadır.

*Test sonuçlarına göre deneklerin 8 saat sonunda nem oranları iki katına çıktığı ve cildin daha aydınlık göründüğü tespit edilmiştir

*Dermatologlar tarafından test edilip kanıtlanmıştır.

**Cildiniz hassas veya alerjik reaksiyonlara yatkın ise lütfen önce el bileğiniz de test ettikten sonra yüzünüze uygulayınız!

Kullanım talimatı:

Bu serumu günde 2 defa kullanınız.

-Cildiniz temizleyip arındırdıktan sonra, her gün sabah ve akşam olmak üzere günlük bakımınızdan önce temiz cildinize uygulayınız.

-Makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz.

-ardından nemlendiricinizi veya gece bakımınızı uygulayınız.

Herbalife Çizgi Azaltıcı Serum

Aloe Vera cildin nemlendirilmesini ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanızı sağlar. gün içerisinde cildinizin kurumasını önler

B3 vitamini cildin elastikiyetini arttırmada yardımcı olur ve dış etkenlere karşı korur.

-C vitamini cildi lekelere karşı korur ve iyileşme süresini hızlandırır

E vitamini cildin elastikiyetini korur ve nem oranını dengede tutarken onarım süresine destek verir

Kestane tohumu özü kan dolaşımını hızlandırır. Cildin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Kırışıklık oluşumunu önler ve oluşmuş olan kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

-Peptid cilt Proteinlerinin yapı taşını oluşturur. Yaşlanma karşıtı olarak bilinir ve cilt elastikiyetini arttırır. Cildin kendini onarmasına da yardımcı olurken çatlamasına engel olur.

Tüm cilt tiplerine uygun olması ise herkesin rahatlıkla kullanmasına olanak sunar.

-30 yaş üstü tüm ciltler için uygundur

Herbalife Skin Serisi hakkında:

Herbalife cilt bakımı ürünleri içerisinde 15’den fazla bitki özü ile cildinizi şımartıyoruz. Gerekli tüm vitamin ve mineralleri bulabileceğiniz bir seri yarattık.

Günlük nem ihtiyacınızı Herbalife skinserisi artık karşılıyor! Kırışıklıklara ve bakımsız görünmeye elveda!