Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli

Genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapılması gereken tüm bilgilen bu notlarda bulunmaktadır. Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli ~ Birincisi cildi içeriden beslemek için dengeli ve sağlıklı beslenme; diğeri ise cilt temizliği ve bakımı olmaktadır.

Cildi temizlemedeki amaç; cildin üzerinde bulunan toz, kir ve makyaj kalıntılarından cildi arındırmanın yanın cilt üzerinde biriken sebum ve ölü hücreleri gidermektedir. Bu sayede cildin oksijen alış verişi arttırılmış olur. Oksijenlenmiş bir cilt ise cildi dış etkenlere karşı koruduğu gibi esnekliğinin artmasına ve beslenmesine de yardımcı olmaktır.

Güzellik için bu kadar önemli olan cilt temizliği elbette ki günlük olarak yapılmalıdır. Temizliğin sıklığı kadar kullanılan cilt temizleme ürünleri de önemli olmaktadır. Kimyasal cilt temizleme ürünleri yerine doğal ürünlerin tercih edilmesi ise cilde daha fazla yarar sağlayacaktır. Yüzlerini temizlemek için doğal içeriklere sahip olan ürünleri tercih edenlerin severek kullandıkları ürünler arasında ise Herbalife Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli bulunmaktadır.


Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli Özellikleri

Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli en büyük özelliği şüphesiz ki içerisinde bulunan aloe vera özleri ve hindistan cevizi kaynaklı temizleme prensipleri olmaktadır.

Normal ve kuru ciltler için formalize edilmiş olan bu yüz temizleme jelinin içeriğinde ayrıca B3, C ve E vitaminleri bulunmaktadır. Bilindiği üzere de C ve E vitaminlerinin cilt üzerinde antioksidan etkisi olmaktadır.

Taze ve zarif kokusuyla cildi tahriş etmeden yumuşak bir şekilde temizlenmesini sağlayan Herbalife cilt ürünleri arasında yer alan bu ürün; kiri, makyajı ve sebum tortularını tamamen temizlemektedir.

İçeriğinde bulunan Aloe Vera özleri sayesinde cildinizi temizlerken aynı zamanda nemlendirilmesine de katkıda bulunabilirsiniz.

Dermatolojik olarak test edilen ürünün içerisinde paraben veya sülfat bulunmamaktadır. Ayrıca Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli hayvanlar üzerinde de test edilmemiştir.

Günlük cilt bakımlarının değişmez başlangıcı olan cilt temizliği aşamasında bu ürünün kullanılması ile cildi tahriş etmeden oksijenlenmesi ve cildin beslenmeye hazır hale getirilmesi kolaylıkla sağlanabilir. Günlük cilt bakımınızın devamını da yine Herbalife Skin ürünleri içerisinde bulunan ve cildinize en uygun olan ürünler ile devam etmeniz önerilmektedir.