Menü
Sepetim

Hakkımızda

Herbalife Tarihçesi

1980 yılında ABD'de kurulan Herbalife International, hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir.

Herbalife Nutrution: Kilo Kontrolü, Takviye Edici Gıdalar ve Kişisel Bakım Ürünleri satışını dünya genelinde 90'dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye Ağı aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Türkiye'deki faaliyetlerine Mart 1998'de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır.

Herbalife: İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu'ndaki Nobel Ödüllü Bilim adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

Ürün: Kaliteli ve güvenli ürün içeriklerimiz öğün yerine geçen gıdalar alanında dünya genelinde tercih edilen bir ürün olmamızı sağlamıştır.

Bilim: Size mümkün olan en iyi ürünleri sunmak için, ürün geliştirme sürecimiz beslenme ve sağlık alanlarındaki uzmanların katkıları ile yönetilmektedir.

Sürekli Destek: Gerek beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınız, gerekse İş Fırsatımız hakkında daha fazla bilgi edinmek olsun, hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda başarınız için her adımda size destek olacağız.


HERBALİFE BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜMÜZ HAKKINDA

SADIK TÜRKMEN (Bağımsız Herbalife Üyesi ve Herbalife Yaşam Koçu)
T112 181 005 ID No.lu

T = Türkiye 112181005 No 'lu Herbalife Türkiye Elektronik Kimlik Sahibiyiz.

Sizlere; Herbalife ID No 'su olmayan SİTELERDEN uzak durmanızı tavsiye ederiz.


  ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME (Lütfen 1 dk. ayırıp okuyunuz)  

~ Öncelikle; Herbalife Ürünlerimize ve HerbalaktifCom Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.


  Ürünlerimiz %100 Orijinaldir  

~ Ürünlerimiz Orijinaldir ve Adınıza düzenlenmiş Sevk İrsaliyesi ile birlikte KARGOYA verilip yola çıkarılır.

~ Herbalife ürünlerinde 30 gün içinde HERBALİFE GOLD STANDART ve %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KURALLARI GEREĞİ iade hakkınızın olduğunu biliniz! Yapmanız gereken tek şey, size yollayacağımız bir Formu doldurup imzalayarak ve bir de BOŞ KUTULARI kargo bedelini sizin ödemeniz koşuluyla bize ulaştırmanız.

~ Kargo hazırlık aşaması ve süresi ürün detaylarında belirtilmiştir. Stok durumuna göre siparişten bir sonraki gün ürün gönderilir. Ancak ay sonuna denk gelen siparişlerde, mevsimsel problemler ve Ülke koşulları (pandemi vs) gözönünde bulundurularak biraz sabır gösterebileceğiniz durumlar olabileceğini bilmenizi isteriz.
~ Hafta sonları ya da Tatil günlerinde sipariş verilen ürünler bir sonraki iş gününde kargolanır.


  Kapıda Ödeme Sistemi Hakkında  

~ Kargo gönderimleri Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi olarak TARAFIMIZDAN direkt sizin ADINIZA giriş yapılarak, Herbalife İstanbul Ltd. Şti. Ofisimiz Deposu’ndan (SON KULLANMA TARİHİ GÜNCEL OLARAK) tarafınıza yollanmaktadır. Herbalife Şirketimizin ORİJİNAL LOGOLU KOLİLERİNDE teslimat yapılmaktadır.
KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ bizde kaldırılmıştır, sebebi;

1) Yurtiçi Kargo kapıda yaptığı tahsilat bedeli olarak sipariş durumuna göre 15 ila 30 TL arasında bizden kesinti yapmaktadır, bunu da biz ister istemez sizlere yansıtıyorduk. Ürünler size daha uygun fiyata gelsin diye KAPIDA ÖDEME sistemini iptal ettik.

2) Sizler tarafından verilen siparişlerde 10 kişiden neredeyse yarısı ürün eline geçmeden vazgeçiyor ve siparişi kapısına geldiğinde TESLİM almıyor, bu kez Kapıda Ödeme TAHSİLAT BEDELİ ile birlikte bir de YURTİÇİ KARGO ÜCRETİNİN gidiş ve geliş bedeli ekleyerek bizden (neredeyse 40-50 TL'ye yakın) kesinti yapmaktadır.
~ trendyol, hepsiburada, n11, gittigidiyor vb büyük SATIŞ SİTELERİ ile bizleri karıştırmayınız, oradan sadece ürün alırsınız: Muhatap DANIŞMAN (Muhatap Herbalife Üyesi) bulamazsınız. O Siteler ve orada satış yapan Üyeler (çünkü ürünlerdeki BARKOD sayesinde tespit edilerek) Herbalife Şirketimiz tarafından ÜRÜN İADESİ ve GARANTİSİ KAPSAMI DIŞINDA tutulur, bilesiniz... Bir başka bilgi ise; orada ürün satan kişiler direkt Şirketten değil, başka Herbalife Üyelerinden satın alıp oralarda satışa sunmaktadırlar, tespit edilenlerin üyelikleri iptal edilmektedir. Oradan ya da öyle yerlerden ürün satın alanlar sonra bizi arayıp ÜRÜN KULLANIMI hakkında danışmak istiyorlar, ancak BİZ sadece sitemizden ÜRÜN SATIN ALAN DANIŞANLARIMIZDAN SORUMLUYUZ...
~ Unutmayınız ki; ÜRÜNLER her yerden alınır, Herbalife Şti. SATIŞ ODAKLI bir şirket değildir; öyle olsaydı BİZ HERBALİFE YAŞAM KOÇLARINA ihtiyaç duymadan BÜYÜK MARKETLERDE, ECZANELERDE SATIŞA SUNARDI. Bizler olmadan sadece ürünler ile HEDEFİNİZE ulaşmanız çok zor. Onun için Herbalife Üyesi ve Yaşam Koçu'ndan ürünleri temin ettiğinizden emin olunuz.


  Kargonuzu Teslim Alırken  

~ Kargonuzu Kargo görevlisi gitmeden mutlaka açıp kontrol ediniz. Ürün hasarlı ya da eksik ise mutlaka kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.
~ Hasar görmüş ambalajlı ürünleri teslim almayınız.

  Hesap Bilgilerimiz  

SADIK TÜRKMEN

İŞBANK YEŞİLPINAR İSTANBUL ŞUBESİ
IBAN TR75 0006 4000 0011 2890 0622 49

PTT POSTA ÇEKİ HS.
515 71 71 ~ SADIK TÜRKMEN

  Google Android Uygulamamız  

Herbalaktif.Com Google Play Uygulamamızı Android Cep Telefonunuza ÜCRETSİZ indirip, kolayca Herbalife Ürünlerine ulaşmakla birlikte; Herbalife Ltd. Şirketimiz tarafından Fiyatlar arttırılmadığı sürece şu an almış olduğunuz FİYAT GARANTİSİ ile bu Uygulama sayesinde siparişlerinizi geçebilirsiniz.

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.herbalaktif.urunleri

  Adres ve İletişim Bilgilerimiz  

SADIK TÜRKMEN
HLF Kimlik No. ~ T112181005
2012 Yılı İtibariyle Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi

Tel.: 0 (532) 281 84 07
e-Mail: info@herbalaktif.com

  İKÂMETGÂH ADRESİMİZ  

Yıldırım Beyazıt Mah. Sipahi Sk. No. 23/1 ~ 06760, Çubuk - Ankara / TÜRKİYE

NOT: Eğer bizden yana bir problem yaşarsanız (sizi yanıltma, aldatma, kandırma, ürün bedelini; Kredi Kartı - Banka Kartı ya da HAVALE - EFT ile ödediğiniz halde ürün yollanmayarak -Allah korusun- dolandırma vs. gibi) HERBALİFE KİMLİK NUMARAMIZ olan T112181005 ID Nomuz ile lütfen T.C. MAHKEMELERİNE başvurunuz. Onun için ayrı Adres Bilgilerimizi GÜVENİLİR BİRİ olduğumuzun kanıtı olarak her ürünün altına da koyduk... Ayrıca BANKA ve PTT Hesap Bilgilerimiz ile de bizden yana Allah korusun telafi edilemeyecek kasti bir hata/yanlış yapılırsa gerek bizzat ve gerekse HUKUK YOLUYLA verdiğimiz GERÇEKÇİ ADRESİMİZE rahatlıkla ulaşabilirsiniz... Biz GÜVENİLİR İNSAN olmaya çok büyük ehemmiyet veriyoruz... Ha, şahsi WEB SAYFAMIN Adresini de burada yazmakta fayda var, Ben Kimim: Sadık TÜRKMEN Kimdir?

81 İl'de Size BİR KARGO KADAR yakınız ve 7/24 Saat Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti ile SONUÇ alıncaya kadar yanınızdayız.