HERBALAKTİ[email protected] Protein Beslenme ve Kilo Kontrol Merkezi ~ SADIK TÜRKMEN

Cumhuriyet Mah., Santral Sk., 22/B - 06760 Çubuk, ANKARA ~ 0 (532) 281 8407

Hakkımızda

herbalife-hakkimizda-resimiherbalife-hakkimizda-resimi

Herbalife Tarihçesi

1980 yılında ABD’de kurulan Herbalife International, hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir.

Herbalife Nutrution: Kilo Kontrolü, Takviye Edici Gıdalar ve Kişisel Bakım Ürünleri satışını dünya genelinde 90’dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye Ağı aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır.

Herbalife: İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu’ndaki Nobel Ödüllü Bilim adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

Ürün: Kaliteli ve güvenli ürün içeriklerimiz öğün yerine geçen gıdalar alanında dünya genelinde tercih edilen bir ürün olmamızı sağlamıştır.

Bilim: Size mümkün olan en iyi ürünleri sunmak için, ürün geliştirme sürecimiz beslenme ve sağlık alanlarındaki uzmanların katkıları ile yönetilmektedir.

Sürekli Destek: Gerek beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınız, gerekse İş Fırsatımız hakkında daha fazla bilgi edinmek olsun, hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda başarınız için her adımda size destek olacağız.

İletişim

SADIK TÜRKMEN (Bağımsız Herbalife Üyesi ve Herbalife Yaşam Koçu)
T112 181 005 ID No.lu

T = Türkiye 112181005 No ‘lu Herbalife Türkiye Elektronik Kimlik Sahibiyiz.

Cep Tel.: 0 (532) 281 84 07
[email protected]

Sizlerden ricamız; Herbalife ID No ‘su olmayan SİTELERDEN uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,

Herbalaktif.Com Site Editörü ve
Herbalife Yaşam Koçu SADIK TÜRKMEN

sadikturkmen10

SADIK TÜRKMEN
Herbalife Yaşam Koçu

bkb
herbalaktif-merkez1
sadikturkmen11
herbalaktif-merkez2
herbal-sadik