HERBALAKTİ[email protected] Protein Beslenme ve Kilo Kontrol Merkezi ~ SADIK TÜRKMEN

Cumhuriyet Mah., Santral Sk., 22/B - 06760 Çubuk, ANKARA ~ 0 (532) 281 8407

Herbalife Türkiye Ltd. Şti. Hakkında Kısa ve Öz Bilgi

1980 yılında ABD’de kurulan Herbalife International, hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Herbalife Intrnational kilo kontrolü, Takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90’dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye Ağı aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Türkiyedeki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır. Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu’ndaki Nobel Ödüllü Bilim Adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

|

Site Sahibi Herbalife Bağımsız Üyesi Sadık TÜRKMEN ve Kısa Hikayesi Hakkında

~ “Daha iyi beslenme ile Dünyayı daha yaşanılır bir yer haline getirmek: Bizim amacımız bu!” (Mark Hughes, Herbalife Kurucusu)

GURUR DUYDUĞUM ŞİRKETİM

~ “Ve işte benim Herbalife hikayem.”

Herbalife Ltd. Şti. Türkiye Genel Merkezimizin önü: 2012 Yılında Herbalife Bağımsız Distribütörü kaydımı yaptırdığım ilk aylarımdı sanırım.

▶️ Tam 13 kg aşağı kilo kontrol yapmıştım, hem de 2 Ayda?!

▶️ Bel çevrem 106 Cm iken çevrem 92 Cm’ye düşmüştü.

▶️ O gün bugündür Sabah Kahvaltımı İdeal Kahvaltımız Herbalife Formül 1 Shake ile yapıyorum.

~ “En az bir öğünü: Besleyici SHAKE ile değiştir, YAŞAM KALİTEN değişsin!”

▶️ Boyum 1.78, Kilom 80 Fit Kilomdayım ve Kilomu koruyorum.

▶️ Öğle ve Akşam Yemeğimi normal ev yemekleri yiyorum.

▶️ Gün içerisinde Herbalife Termojetics Bitkisel Çayımı hiç eksik etmem.

▶️ Bu sayede hem vücudumdaki toksinlerden, hem oluşan yeni fazla yağlardan kurtuluyor, üstelik bana müthiş enerji veriyor; Teşekkürler Herbalife ?

▶️ İşte 8 Yıldır (2020) hiç bırakmadığım Ürünlerimi Allah izin verdiği sürece ölünceye kadar da kullanacağım (yemediğim/kullanmadığım bir şeyi asla birilerine tavsiye edemem) ve Türkiye’de şimdilik 50’ye yakın Ürün yelpazesine sahibiz!

▶️ Şirket Ürünlerimden (Bayanlara Özel Ürünler hariç) %50’sini bizzat kullanan bir Herbalife Aşığı olarak; yukarıda Ürünleriyle gurur duyduğum Şirketimin bir Eğitim Toplantısında görülüyorum. (Distribütör ID No. T112181005 ~ Sadık TÜRKMEN.)

▶️ Bugün (şimdilik) Uluslararası Dünya Takımı Üyesi ve Kariyer Sahibiyim.

▶️ İnşaallah yeni Rozet ve yeni Kariyer seni bekliyor Sadık!