HERBALAKTİ[email protected] Protein Beslenme ve Kilo Kontrol Merkezi ~ SADIK TÜRKMEN

Cumhuriyet Mah., Santral Sk., 22/B - 06760 Çubuk, ANKARA ~ 0 (532) 281 8407

Herbalife ürünleri güvenli midir?

33 yıllık bir şirket olan Herbalife’ın 90 ülkede açık olması ve yaklaşık olarak 75 milyon kişi tarafından tercih edilmesi Herbalife’ın ne kadar güvenli olduğunu göstermektedir. Herbalife tarafından satılan ürünleri tamamı Dünya Sağlık Örgütü tarafından onay almıştır. Türkiye’de ise Sağlık Bakanlığı’nın onayı bulunmaktadır. Ayrıca Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın da onayı bulunmaktadır. Herbalife ürünlerinin tüm sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Tamamen hijyenik koşullarda üretilen herbalife son derece steril ortamlarda ambalajlanıp tüm müşterilere özenle takdim edilmektedir.

Herbalife ürünlerinin yan etkisi var mıdır?

Herbalife ürünlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu ürünleri kullanırken her hangi bir komplikasyon gelişmez.  Herbalife ürünleri arasında yer alan gıda, beslenme ve takviye ürünleri herhangi bir şekilde katkı maddesi içermediği için bunların vücuda herhangi bir şekilde zararı söz konusu bile değildir. Bu nedenle aklınızda kuşku kalmadan bu ürünleri kullanabilirsiniz. Herbalifenin genel mantığında kuşkuya yer yoktur. Müşteri memnuniyeti başlıca önceliklerin arasındadır.

Herbalife ürünlerini herkes kullanabilir mi?

Herbalife ürünleri sağlıklı yemek yiyebilen herkes tarafından kolay bir şekilde kullanılabilir. Gençler, yaşlılar, yetişkinler, hamile olan bayanlar, çocuklar kısacası aklınıza gelebilecek ve sağlıklı beslenme ihtiyacı duyan hemen herkes bu ürünleri rahat bir şekilde tüketebilir. Ancak böbrek problemi yaşayanlar ve karaciğerlerinde sorun olanlar Herbalife formül 1 shake ürününü ve thermojetics bitkisel konsantre çayını kullanacağı zaman doktora danışması daha iyi olacaktır. Uzman gözetiminde tedavi olmak yediğimiz içtiğimize dikkat etmek sağlığımız açısından önem arz etmektedir.

Herbalife ürünleri ile kesin sonuç alınabilir mi?

Herbalife ürünleri içerisinde vücudunuzun ihtiyacı olan tüm besinler bulunmaktadır. Bu sayede vücudunuzun ihtiyacı olan besin değerleri karşılanmış olur. Ayrıca düşük kalorili oldukları içinde vücudunuzda yağ oluşumuna neden olmazlar. Bu sayede aç kalmadan, diyet yapmadan, yorucu egzersizlere kalkamadan kolay bir şekilde kilo verirsiniz. Herbalife ürünleri içerisinde yer alan besinler sayesinde enerjinizin bittiğini hissetmeyecek ve hiç acıkmayacaksınız. Böylece sizde kesin olarak zayıflayacaksınız. Herbalife kuru kuruya zayıflatmaz, kişinin uyulması gereken kurallara uyması ve düzenli beslenmenin eksiksiz tamamlanması ile zayıflatır. Herbalife ‘nin bir gıda takviye ürünü olduğunu asla bir zayıflama hapı olmadığını tekrar tekrar vurgulamakta fayda vardır.

Herbalife ürünleri ile verilen kiloların geri alınma riski var mı?

Herbalife ürünleri ile verdiğiniz kiloları kolay kolay geri almazsınız. Çünkü Herbalife size sağlıklı bir şekilde kilo verdirmektedir. Sağlıklı bir beslenme alışkanlığına yönlendirmektedir.Bu ürünler sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan besinler temin edilmekte ve açlık hissiniz bastırılmaktadır. Bu sayede de yemeklere olan ilginiz azalmaktadır. Acıktığınızda da öğünler arasında hafif gıdalar tükettiğiniz zamanda verdiğiniz kiloları bir daha kolay kolay geri almayacaksınız. Fastfood tarzı yiyecekler her zaman kilo alımı için biçilmiş kaftandır. Bu nedenle fastfood tarzı yiyecekleri kendinizden eşinizden uzak tutun. En çok da küçük çocuklarınızdan uzak tutmalısınız.

Ürünler ilaç değilse neden bazıları ilaç görünümünde?

Herbalife ürünleri ilaç olmamasına rağmen ilaç görünümünde olmalarının asıl nedeni tüketimlerinin daha kolay olmasıdır. Bu sayede düzenli bir şekilde alınabilmekte, yanınızda taşınmakta ve kolay bir şekilde sindirilebilmektedirler. Aksi takdirde o kadar karışımı ayrı ayrı tek tek taşıyor ve hazırlıyor olsa idiniz oldukça zorlanır ve kiminiz pes eder içmezdiniz. Kapsül haline getirilmesi sizlerin işlerini kolaylaştırmak içindir.

Herbalife ürünleri bağımlılık yapar mı?

Herbalife ürünlerinin bağımlılık yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Dünya genelinde 75 milyon insan tarafından kullanılan bu ürünlerden böyle bir şikâyet hiç gelmemiştir. Zaten dünya genelindeki sağlık örgütleri ve ülkemizdeki bakanlıklarda eğer böyle bir durum söz konusu olsaydı onay vermezlerdi. Bu nedenle sizde sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve vücudunuza besin takviyesi yapmak için Herbalife ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi dilediğiniz de bırakabilir dilediğinizde tekrar başlayabilirsiniz. Bağımlılık yapmadığını göreceksiniz.

Herbalife ürünleri nasıl çalışır?

Her şeyden önce Herbalife ürünlerinin ilaç olmadığını bilmelisiniz. Herbalife ürünlerini tükettiğiniz zaman vücudunuz ihtiyaç duyduğu besinleri temin etmiş olacaktır. Bu sayede gün içerisinde çok sık çalışsanız bile enerjiniz bitmeyecektir. Herbalife ürünleri sizlere ayrıca beslenme alışkanlığı da kazandıracaktır. Bu sayede de yemeklerinizi belli saatlerde yiyerek daha sağlıklı beslenmiş olacaksınız.  Her anınızı programlayıp hayatınızı düzene koymuş olacaksınız.

Kilo vermemiz için tüm ürünleri kullanmamız gerekir mi?

Herbalife ürünleri vücudunuz için size besin takviyesi sağlamaktadır. Zayıflamak için bazı programlar uyguladığınızda ya da egzersizler yaptığınızda vücudunuz belli düzeyde enerji yakmak zorunda kalır. Bunun içinde vücutta bulunan besin değerlerinin, proteinlerin ve vitaminlerin bir kısmı yakılır. Yakılan bu besinlerin tekrar yerine konması son derece önemlidir. İşte bu yüzdende çeşitli Herbalife ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Herbalife formül 1 besleyici shake karışımı, Herbalife formül 2 besleyici tabletler ve buna benzer diğer Herbalife ürünleri ihtiyacınız olan besin değerlerini size sağlayacaktır. Yani vücudunuz hangi besin değerine ihtiyaç duyuyorsa onları kullanmanız gerekiyor. Ancak ürünlerin hepsini kullanmanız zayıflamanızda daha da etkili olacaktır.

Herbalife beslenme ürünlerinin kullanım süresi nedir?

Herbalife ürünleri vücudunuz için gerekli olan besin takviyelerini yapmakta ve zayıflamanızı sağlamaktadır. Herbalife ürünlerinin istediğiniz kiloya gelene kadar ya da düzenli bir beslenme alışkanlığı kazanana kadar kullanmalısınız. Bu alışkanlıklarınızı kazandıktan sonrada Herbalife ürünlerini kullanabilirsiniz. Çünkü ürünler sizin için gerekli olan besinleri sağlamaktadır.