Menü
Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

HERBALİFE NEDİR VE İLGİLİ BAKANLIKLARDAN ONAYLI MIDIR ?

Herbalife olarak 40 yıldır 90'dan fazla ülkede hizmet veriyoruz ve  son 20 yıldır da Türkiye'deyiz.
Ürünlerimiz 100'den fazla bilim adamı tarafından üretilmiş olup, bütün ilgili Bakanlıklardan'da belgelerimiz vardır.


GERÇEKTEN KİLO KONTROLÜ SAĞLIYOR MU ?

Ürünlerimizi düzenli kullanıp bizim Danışmanlığımızda beslenmenize dikkat ederseniz, ilk haftadan itibaren sonuç almaya başlarsınız.


KULLANIM BİLGİSİ VE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLİYOR MU ?

Biz müşterilerimizin vücut ölçülerine, yaş, boy, kilosuna, beslenme alışkanlıklarına, uyku planına ve kullanacağı ürünlere göre özel hem kullanım hem de beslenme programları hazırlıyoruz. Ayrıca her gün düzenli olarak WhatsApp üzerinden görsel bilgiler aktarıp sesli görüşmeler yapıyoruz ve  Zoom video konferans aracılığı ile de tüm müşterilerimize özel canlı beslenme eğitimleri veriyoruz.


ÜRÜNLER ORİJİNAL Mİ ?
Herbalife ürünlerinin sahtesi yoktur.

Bu konuda ürünlerimizi direkt Şirket Deposundan ORİJİNAL HERBALİFE KOLİLERİ ile göndererek müşterilerimize çözüm sunuyoruz.

Adınıza Sevk İrsaliyesi düzenlenen Ürünlerin Tarihini, Seri Numarasını ve Bakanlık Barkodunu görebilirsiniz.


NEDEN FİYATLARINIZ İNDİRİMLİ ?
Herkes Herbalife ürünlerini uygun fiyata kullansın diye Firma olarak ara ara böyle kampanyalar yapıyoruz.


KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ VAR MI ?
Kapıda Ödeme Sistemimiz aşağıda açıklanan nedenlerden dolayı iptal edilmiştir. Kredi ve Banka Kartı ile ve Banka Hesabı Havale - Eft, ayrıca PTT Posta Çeki Hesabına havale yöntemiyle çalışıyoruz.


SAĞLIĞIMIZA BİR ZARARI VAR MI ?
Ürünlerimiz 100'den fazla bilim adamının kontrol ve denetimi ile üretilmiş olup ve %100 bitkisel olduğundan insan sağlığına hiçbir zararı veya yan etkisi olmayıp aksine faydası olduğunu gözlemledik.

Tabii Bitkilerin bile bazı kişilerde yan etki yaptığı söz konusu olduğu için Müşterilerimizin Doktorlarına danışmanlarını tavsiye ederiz.

İADE ETME HAKKIM VAR MI ?

(Hasarlı -ağzı veya başka bir bölümü açık olan- Ürün, Tarihi Geçmiş Ürün, Barkodu ve Seri Numarası olmayan Ürün) olursa tabiiki iade etme hakkınız vardır.