HERBALAKTİ[email protected] Protein Beslenme ve Kilo Kontrol Merkezi ~ SADIK TÜRKMEN

Cumhuriyet Mah., Santral Sk., 22/B - 06760 Çubuk, ANKARA ~ 0 (532) 281 8407

TESLİMAT, SİTE ÜYELİĞİ
VE
SATIŞ SÖZLEŞMESİ BİLGİSİ

Sitemizden bugün öğleden önce yani Saat: 12.00 ‘den önce verdiğiniz Siparişler Akşam Kargoya verilmiş olacaktır. İstanbul’a uzaklık mesafesine göre bulunduğunuz bölgeye 3 iş günü içerisinde ulaştırılabilmektedir. Bir Siparişin yasal olarak Teslimat süresi ise 3-7 iş günü içinde olabilecektir. Cumartesi ve Pazar günleri vermiş olduğunuz siparişler Pazartesi günü Saat 16:00’ya kadar kargoya verilir.

Siparişleriniz normalde 3 iş gününde; Kargonuzun haftada 1 veya 2 günde bir uğradığı Bölge ve İlçelere ise ona göre size teslim edilecektir.

KARGO BİLGİSİ

BANKA Hesap Numaralarımıza veya POSTA ÇEKİ Hesabımıza Havale ya da EFT yaptığınızda veyahutta BANKA ve KREDİ KARTI ile Peşin olarak ÖDEAL yöntemiyle yaptığınız alışverişlerinizde Ürünleriniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilir. Kapıda KREDİ KARTIYLA Ödeme Sistemi bizde yoktur.

Paketinizi veya Kolinizi teslim alırken Kargo görevlisinin yanında kolinin sağlam olarak size gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekir. (Paket ya da Kolinin açılmasına kargo firması izin vermemektedir).

Pakette herhangi bir tahribat (açılmış koli ya da paket) var ise Kargo görevlisine tutanak tutturmanız önemle rica olunur. Aksi takdirde paketi sağlam olarak teslim aldığınızı kabul edeceğiz.

Banka Havalesi ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapan müşterilerimiz, ödeme dekont numarasını tarafımıza e-posta ya da telefonla bildirmesi rica olunur. Ki hemen aynı gün kargoya ürünlerinizi verebilelim…

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz, saygılarımızla…

SATIŞ SÖZLEMESİ

TC Çalışma ve Sosyal Bakanlığınca;
İŞYERİ DIŞINDA SATIŞ YETKİ BELGESİ:
İzin ve Tarih No: 12.05.2017/34-2 55

Ürün Sağlayıcı Şirket:

HERBALİFE İNTERNATİONAL ÜRÜNLERİ TİCARET LTD. STİ.

Sözleşmenin bir nüshası tarafınıza Satıcı tarafından Kargo ile yollanacak ya da bizzat kendiniz her ürünün alt kısmında bulunan Sözleşmeyi indirip Satıcı ile birlikte Telefonda doldurabilirsiniz. 14 gün içinde satıştan
vazgeçme hakkım olduğu konusunda (ve elektronik ortamdan satın aldığım)
ürünler hakkında bilgilendirildiğimi beyan ederim. Ayrıca SATICI Kullanım konusunda destek verecektir.

Satıs Tarihi: _____/____/_____ (Sipariş Tarihi, Siteden sipariş verildiği tarihtir).

SATICI BİLGİLERİ

https://www.herbalaktif.com sitesinin faaliyetlerini yürüten şahıs:

Herbalife Bağımsız Üyesi:  SADIK TÜRKMEN

Herbalife Üyelik ID No.su:  T112181005

Çubuk, Ankara – Türkiye

E-mail:  [email protected]

Telefon:  0 (532) 281 84 07


ALICI BİLGİLERİ

(Aşağıdaki alıcı bilgileri, sistem tarafından doldurulup bu siparişi veren kişinin e-posta adresine sipariş özeti olarak e-posta gönderisine yollanacaktır.)

Adı/Soyadı/Ünvanı: Bu siparişi veren kişinin adı.

Adresi: Bu siparişi veren kişinin beyan ettiği adresi.

Telefon: Bu siparişi veren kişinin beyan ettiği telefon numarası.

E-mail: Bu siparişi veren kişinin beyan ettiği e-posta adresi.

HERBALAKTİF e-ticaret mağazası https://www.herbalaktif.com ‘a üye olan, üye olup alışveriş yapan ve bu sözleşmenin muhatabı olan müşterilerimizin Sipariş Formunda kayıt altına alınan Adı-Soyadı, Adresi, Telefonu ve Mail Adresi esas kabul edilecektir.

HİÇBİR ŞEKİLDE; Kişisel Bilgileriniz bir üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılmaz, verileriniz güvenle korunmaktadır.

DİPNOT BİLGİSİ

Herbalaktif.Com ve Herbalife Resmi Satış Sözleşmesi her ürünün altında PDF olarak konulmuştur. İndirip çıktısını alıp sonra Ürünler elinize ulaştıktan sonra Telefon ile birlikte doldurularak tarafımıza WhatsApp’tan ulaştırılmalı ki, yasal olarak sizlerin hakları koruma altına alınmış olsun… Eğer çıktı alma imkanınız yoksa biz size Kargo ile Matbu Evrak olarak yollamak durumundayız.

İlginize tekrar Teşekkürler saygılarımızla,

SADIK TÜRKMEN
Herbalaktif.Com Editörü

Bir cevap yazın