Herbalife Protein Bar Limon Aromalı

Ortalama olarak bir insanın midesi 2,5-3 saat arasında boşalmaktadır. Midenin tamamen boşalması ise kan şekerinin düşmesine ve metabolizmanın yavaşlamasına sebep olmaktadır. Bu durum ise açlık krizi olarak bilinen ve kontrolsüzce yeme isteği olarak kendini gösteren bir davranış olarak kendini göstermektedir. Yeme krizlerin önüne geçebilmenin tek yolu ise mide tamamen boşalmadan yarım saat veya bir saat öncesinde ara öğün tüketmektir. Tüketilen bu öğünler sayesinde kan şekeri dengelenir ve iştah baskılanır. Böylece insanların düzenli ve dengeli beslenmeleri sağlanmış olur. İnsan hayatında bu kadar önemli olan bu öğünleri tüketmek ise günlük temponun yoğun ve uygunsuz olması nedeni ile her zaman mümkün olmayabilir.

Protein Bar Ne İşe Yarar

Ancak Herbalife Protein Bar Limon Aromalı sayesinde bu sorunlarında bir çözümü bulunmuş olmaktadır. Bu protein barlar sayesinde insanların ara öğün kaçırma gibi bir problemleri kalmamaktadır. 35 gr’lık paketler halinde bulunan protein barları çantada kolaylıkla taşınabilir ve istenilen yerde kolaylıkla tüketilebilir.

Limon Aromalı Bar’ın İçeriği

35 gr’lık birer porsiyon olarak paketlenmiş olan bu protein barları 14’lü set halinde satışa sunulmuştur. Her bir porsiyonun içerisinde ise 10 gr protein bulunmaktadır. Günde bir yada iki kere tüketilmesi tavsiye edilen Herbalife Protein Bar Limon Aromalı günlük protein ihtiyacının karşılanmasını da sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünlerin içerisinde bulunan B6 ve B12 vitaminleri sayesinde de kullanıcıların kendilerini daha enerjik hissetmeleri amaçlanmıştır. Yoğun bir kıvama ve çikolata formuna sahip olan protein barları, içeriğinde bulunan karbonhidrat sayesin de tok tutucu özelliği bulunmaktadır. Her bir porsiyonunda bulunan 146 kcal sayesinde de ara öğün kalori miktarının ayarlanmasını kolaylaştırmaktadır.

İçeriğinde her hangi bir kimyasal bulunmayan bu vitamin barları hem sporcular tarafından hem de kilo kontrolünü sağlamak isteyenler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Ferahlatıcı limon aroması sayesinde damaklarda hoş bir lezzet bırakan Herbalife Protein Bar Limon Aromalı yoğun spor sonrası vücudun ihtiyaç duyduğu proteini vücuda kazandırarak kasların gelişmesini olumlu yönde etkilemektedir. Ayrıca kilo kontrolünü sağlamak isteyenlerinde ara öğün olarak kullanabilecekleri bu ürün hem kalorilerinin bilinmesi sebebi ile hem de her yerde ve her zaman rahatlıkla tüketilebilmesi sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir.