Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik Cildin gençliğini koruması ve her daim sağlıkla parlaması için günlük bakım son derece önemli olmaktadır. Sağlık beslenme ile cilt nasıl içeriden besliyorsa cildin temizlenmesi gerekli bakımlarının yapılması da cildi dışarıdan beslemektedir. Temizlenen cildin üzerinde bulunan kir, toz, makyaj ve sebum birikintileri cilt temizleme ürünleri ile ciltten uzaklaştırılır. Böylelikle cildin oksijenlendirilmesi arttırılır. Ayrıca cildin temizlenmesi ile daha sonrasında uygulanacak olan besleyici ürünlerin etkileri de artmaktadır.


CanlandırıcıTonik Özellikleri


Cildin temizlenmesi ise iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama cildin temizleyici jel yada köpük gibi ürünler ile temizlenmesidir. İkinci adım ise cildin tonik ile temizlenmesidir. Cildin derinlenmesine temizlenmesinin sağlanması için tonik kullanımının önemi büyük olmaktadır. Herbal Skin ürünleri içerisinde bulunan Bitki Özlü Tonik cildinizin derinlemesine temizlenmesini sağlarken aynı zamanda gözeneklerin de sıkılaşmasını sağlar. Gözeneklerin sıkışması ise cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlarken aynı zamanda da gözeneklerde kir birikmesi de engellenmiş olur.


Alkol İçermeyen Tonik yağlı olmayan tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan toniklerdir. Normal, hassas, kuru veya olgun cilt tiplerinde fazla sebum her hangi bir sorun oluşturmamaktadır. Bu sebeple alkolsüz toniklerin kullanılması tavsiye edilmektedir.


Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılan Canlandırıcı Tonik daha sonrasında cildi beslemek için kullanılacak olan kremlerden ve serumlardan faydalanma oranı artmaktadır.


Aloe Vera içerikli ve hafif meyve kokusu ile cildi ölü dokulardan arındırarak nazikçe temizler. Herbalife Skin tonik ile temizlenen cildiniz ile kendinizi tazelenmiş ve canlanmış hissedersiniz.


Dermotolojik olarak test edilen tonik aynı zamanda B3, C ve E vitaminleri bulunmaktadır. Potasyum mineralleri ile de zenginleştirilen Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik kırışıklıkların azaltılmasında ve akne ile mücadelede önemli rol oynamaktadır. Toniğin içerisinde bulunan B3 vitamini ise ciltteki pürüzlerin giderilmesinde ve yine akne ile mücadelede etkili bir silah olmaktadır. Bütün bunların yanında, C ve E vitaminleri cildin beslenmesinde ve toksinlerin arındırılmasın da ve cildin nemlendirilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Sizlerde cildinizin sağlık ile parlamasını istiyorsanız Alkol İçermeyen Tonik ile cilt bakımınızı düzenli olarak devam ettirmelisiniz.