Herbalife Protein Bar Vanilya Aromalı Bademli

Sağlıklı Beslenme önem gösterenlerin tercihleri arasında yer alan Herbalife ürünlerinden birisi de Vanilya Aromalı Bademli Protein Bar olmaktadır. yoğun hayat koşuşturmacasının içerisinde rahatlıkla tüketilebilen bu ürünün en büyük özelliği ise tüketiminin kolay olması sebebi ile günlük ihtiyaç duyulan protein ihtiyacının karşılanmasını sağlamasıdır.

Protein Bar’ın İçeriği

Tüketime hazır olarak porsiyonlanmış ve paketlenmiş olan protein barlarının içerisinde B6 ve B12 vitaminlerinin yanı sıra karbonhidrat ve protein bulunmaktadır. Günde 2 adete kadar tüketilmesi tavsiye edilen protein barlarını isterseniz ara öğün yerine, isterseniz de çayınızın yanında tüketebilirsiniz.

İçeriğinde her hangi bir ürün bulunmayan ürünün, yan etkileri de bulunmamaktadır. Her yaştan, herkesin güvenle tüketebileceği bu protein barının içerdiği kalori miktarı ise 140 kcal olmaktadır. Ayrıca her bir porsiyon 10 gr protein içermektedir.

Vanilya Aromalı Bademli Protein Bar Kimler İçin Uygun Olmaktadır?

Sağlıklı beslenme önem veren herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu ürün özellikle hayat akışları dolayısı ile ara öğünlerini tüketmeye fırsat bulamayanların en büyük yardımcısı olmaktadır. Vanilya Aromalı Bademli Protein Bar lezzetli olmasının yanında günlük olarak tüketilmesi gereken protein miktarını da karşılamaktadır. Ara öğünlerini zaman yokluğundan dolayı atlamak zorunda kalanların kurtarıcısı konumunda olan bu sağlıklı ve lezzetli atıştırmalık aynı zamanda açlık krizlerine girilmesini de önlemektedir. Herbalife ürün yelpazesinin içerisinde sıklıkla tercih edilen bu ürün isteyen kiloya ulaşmak isteyenlerin hedeflerine lezzetli ve eğlenceli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Neden Ara Öğünleri Atlamamalıyız?

Sağlıklı Beslenme isteyenlerin üzerinde titizlikle durmaları gereken iki nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki çeşitli beslenmektedir. Yani her besin grubundan ihtiyaçları kadar olanı günlük olarak tüketmeleri gerekmektedir. Sağlıklı beslenmeyi tercih edenlerin üzerinde dikkatle durmaları gereken bir diğer nokta ise ana ve ara öğünlerinin atlamamaları gerekliliğidir. Çünkü öğünlerin atlanması açlık krizlerine yol açabilmekte ve bir sonraki öğünde gereğinden fazla tüketilebilmektedir. Özellikle ara öğünlerin atlanmasının bir diğer handikabı ise metabolizma hızının ve enerjinin düşmesi olmaktadır. her iki durum da kilo kontrolü sağlamak isteyenlerin arzu etmeyecekleri durumlar olmaktadır. Bunun önüne geçmek için ise Herbalife atıştırmalık ürünlerinden faydalanılabilinir. Özellikle Vanilya Aromalı Bademli her yerde ve koşulda rahatlıkla tüketilebilecek bir atıştırmalık olarak kendini göstermektedir.