Kırmızı Meyve Özlü Peeling

Kırmızı Meyve Özlü Peeling ~ Cildine özen gösteren herkesin düzenli olarak uyguladığı cilt bakımlarından bir tanesi de peeling olmaktadır. Özellikle şehir hayatının kirliliği ile başa çıkmak ve derinlemesine bir cilt temizliği yapabilmek için haftada bir veya iki kez düzenli olarak peeling uygulanmalıdır.

Kırmızı Meyve Özlü Peeling cildinizde düzenli kullanarak cildinizin üst tabakasında birikmiş olan ölü derilerden kurtulabilirsiniz. Böylece cildinizin daha sağlıklı görünmesini ve daha canlı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Herbalife Skin ürünleri içerisinde bulunan bu peelingi düzenli olarak kullanmanız durumunda yapacağınız makyajın daha uzun süre cildinizde kalmasını sağlayabilir ve makyajı daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Peeling işlemlerinin düzenli olarak yapılmasının bir diğer avantajı ise şüphesiz cildin daha pürüzsüz bir görünüme kavuşması olmaktadır. Aynı zamanda peeling yumuşacık bir cilde sahip olmayı da sağlamaktadır.

Meyve Özlü Peeling İçeriği

Meyve Özlü Peeling cildinizi derinlemesine temizlerken aynı zamanda sahip olduğu meyvemsi kokusu sayesinde duyularınızı ferahlatıcı bir etkiye de sahip olmaktadır.

Bütün cilt tiplerinde beklenilen etkiyi gösterme gücüne sahip olan Herbalife Skin peelingi, bu gücünü hindistan cevizinin temizleyici özelliğinden ve arındırıcı tanecikleri ile yaban mersini çekirdeğinden almaktadır.

Bunların dışında ürünün içerisinde diğer Herbalife Skin ürünlerinde de bulunan B3, C ve E vitaminleri ile Aloe Vera özleri bulunmaktadır.

Cilt sağlığını düşünen firmamız cilt ürünlerine paraben ve sülfat kullanmamaktadır. Ayrıca satışa sunmadan önce bütün cilt ürünlerimizi dermotolojik olarak test etmekteyiz.

Sağlıkla Parlayan Bir Cilde Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Sizde cildinizin soluk ve mat görünümünden rahatsız oluyorsanız o zaman cildiniz ile ilgilenmenin zamanı gelmiş demektir. Sağlıkla parlayan bir cilde sahip olmanın ilk koşulu cildi içeriden beslemektir. Yani düzenli ve çeşitli beslenerek cildinizin sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Ancak cildinizin sağlıkla parlamasını sağlamak için sadece bu yeterli olmamaktadır.

Cildinizin dışarıdan da ilgi görmeye ihtiyacı olmaktadır. Bu sebeple cildinizin temizlenmesi ve cildinizin gereksinimlerine uygun olarak bakımının yapılması da önem arz etmektedir.

Herbalife Skin ürünleri içerisinden cilt tipinize en uygun olan cilt temizleme ürünü ve tonik kullanarak cilt bakımı işinize başlamalısınız. Daha sonrasında derinlemesine bir temizlik için Kırmızı Meyve Özlü Peeling uygulamalısınız. Cildinizin problemine en iyi gelecek olan krem veya serum ile cilt bakımınızı sürdürmelisiniz. Son olarak göz bakım kremleri ile göz çevrenizi beslemelisiniz.