Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli

Cilt tipi yağlı olanların en çok şikayetçi olduğu noktaların başında şüphesiz ki ciltlerinde biriken sebum tabakaları olmaktadır. Bu tabakaların giderilmesi ve sebum oluşumunun azaltılması için yapılması gereken en önemli şey ise şüphesiz ki cilt temizliğidir. Ancak cilt temizliğinde kullanılacak olan ürünün özellikleri önemli olmaktadır.

Herbalife hem yağlı ciltlerde hem de normal ciltlerde rahatlıkla kullanılabilecek Narenciye Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli kullanıcılarına sunmuştur. Bu temizleme jeli sayesinde cilt üzerinde biriken sebum tabakasının giderilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca bu ürün üzerinde yapılan klinik deneyler göstermiştir ki ilk kullanımdan sonra dahi cilt üzerinde salgılanan sebum azalmıştır.

Narenciye Özlü Parlatıcı Temizleme Jeli Özelliği

portakal ve greyfurt özleri içeren bu yüz temizleme jeli oldukça hoş bir kokuya sahip olmaktadır. Yüzünüzü temizlerken aynı zamanda hoş kokusu ile sizi rahatlatacak olan bu Herbalife Skin ürünü aynı zaman da içerisinde bulunan canlandırıcı tanecikler sayesinde cildinizin de aydınlanmasını sağlayacaktır. Yağlı cilt tipine sahip olanların özellikle dikkat ettikleri bir konu olan hafif formül bu ürün için de geçerli olmaktadır.

İçeriğinde bulunan jojoba tanecikleri ile cit üzerinde ki kiri ve sebumu nazikçe temizler. Geriye de tazelenmiş ve canlı bir cilt kalır.

İçeriğinde paraben ve sülfat bulunmayan Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli, dermotolojik olarak test edilmiştir. Normal ve yağlı ciltler üzerinde etkisi de bu testler ile kanıtlanmıştır. Elmadan üretilmiş olan temizleyici içeriğe sahip olan ürün aynı zamanda cildin beslenmesini ve arınmasını sağlayan C ve E vitaminlerine de sahip olmaktadır.

Ürünün içeriğinde ayrıca B3 vitamin, Aloe Vera, portakal yağı ve greyfurt yağı bulunmaktadır.

Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli İçeriğinde bulunan Aloe Vera özleri sayesinde cildinizi temizlerken aynı zamanda nemlendirilmesine de katkıda bulunmaktadır. Hafif formülü sayesinde günlük cilt bakımının ayrılmaz bir parçası olan yüz temizleme jeli özellikle yağlı cilt tipine sahip olanların daha ilk kullanımda ciltlerinde ki yağlanmanın azalacağını fark edeceklerdir.

Herbalife Skin ürünlerini üretirken doğal içeriklerden faydalanmaktadır. Bunun yanında ürünlerini hiç bir hayvanın üzerinde test etmeyerek çevre ve hayvan dostu bir yaklaşım sergilemektedir.