Nemlendirici Göz Kremi

Tüm hayat için geçerliği olduğu gibi su, cildimiz için de aynı derecede vazgeçilmez olmaktadır. Nemini kaybeden bir cilt bütün esnekliğini de kaybeder. Ayrıca kırışıklıklara neden olur. Nem seviyesi az olan ciltler daha mat görünür ve kendini yenileyemez. Cilt için nemin önemini anlatmak elbetteki bu kadar kısa olmaz ancak bu saydığımız dört madde dahi cilt için nemin ne kadar önemli olduğunu göstergesi olmaktadır.

Göz çevresinin nemlendirilmesi ise daha önemli bir konu olmaktadır. Çünkü göz çevresinde bulunan ciltte ter ve yağ bezleri bulunmamaktadır. Bu sebeple kurumaya daha meyilli olmaktadır. Kuru bir cildin etkileri ise hepimiz tarafından bilinmektedir. Göz çevresinde ki derinin düzenli olarak beslenmesi güzelliğin arttırılması için en önemli etken olmaktadır. İşte bunu farkında olan Herbalife Skin ürünlerinin içerisine göz çevrenizde ki nemin arttırılmasına ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacak Nemlendirici Göz Kremi tasarladı. Bu göz kremi ile göz çevrenizin ihtiyacı olan nemi sağlayabilirsiniz.

Nemlendirici Göz Kremi Özellikleri

Nemlendirici Göz Kremi içeriğinde bulunan etkin maddeler sayesinde göz çevresindeki nemi 8 saat içerisinde arttırdığı kanıtlanmış olan bir ürün olmaktadır. Yapılan klinik testlere katılanlar bu ürünü kullandıktan sadece 8 saat sonra göz çevrelerinde ki nemi ölçmek için yapılan testlerde %100 olumlu sonuç alınmıştır. Diğer bir değişte sizde bu ürünü kullandıktan sadece sekiz saat sonra nem oranı daha yüksek olan bir göz çevresine kavuşabileceksiniz.

Herbalife Skin ürünleri içerisinde er alan bu nemlendirici krem sayesinde göz çevrenizde bulunan kırışıkların ve çizgilerin görünümünün hafiflemesini sağlayabilirsiniz.

Bütün cilt tiplerinde kullanılabilen göz kreminin içeriğinde diğer Herbalife Skin ürünlerinde de olduğu gibi paraben bulunmaz. Ayrıca diğer ürünlerde de olduğu gibi B3, C ve E vitaminleri ile Aloe Vera özü içerir.

Nemlendirici Göz Kremi bu kadar etkin olmasının sebebi ise içeriğinde kullanılan salatalık özleri, Avustralya fındığı ve peptit olmaktadır. Salatalığın göz çevresi için oldukça etkili bir ürün olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Avustralya Fındığı ise %70 oranında bir yağa sahip olmaktadır. bu yağın en büyük özelliği ise cilt üzerinde nemlendirici etkiye sahip olmasıdır. Bu özelliğini ise insan vücudunda üretilen ancak zamanla üretimi azalan palmitoleic asitten almaktadır.