Sıkılaştırıcı Göz Jeli

Sıkılaştırıcı Göz Jeli ~ Gözler, belkide en fazla anlam yüklenen organımızdır. Duygularımızı yada güzelliğimizi vurgularken her zaman gözlerimizden yardım alırız. Bu sebepledir ki, gözlerimizin altında oluşan torbalar, morluklar yada elastikiyet kayıpları bizi fazlaca endişelendirir. Ayrıca göz çevresinde bulunan cildimiz yüzümüzün diğer bölgelerinden ayrı olarak daha ince ve narin bir yapıya sahip olmaktadır. Bu sebeple göz çevremizde yüzümüze uyguladığımız ürünleri uygulayamayız. Eğer tam tersi bir yolu tercih edersek tahriş olabileceği gibi en iyi ihtimalle hiç bir etkisini görmeyiz. Siz de göz çevrenizdeki cildin esnekliğini arttırmak ve daha güzel bir görünüşe sahip olmak istiyorsanız Herbalife Skin ürünleri arasında yer alan Sıkılaştırıcı Göz Jeli kullanmalısınız.

Göz Jeli Özellikleri

Bütün cilt tiplerinde etkisi kanıtlanmış olan göz jelinin içerisinde salatalık özleri bulunmaktadır. Ayrıca paraben içermeyen ürün, dermotolojik olarak da test edilmiştir. Ürünün içerisinde bulunan B3, C ve E vitaminleri ise cildinizin beslenmesini sağlamaktadır. Tüm bu cilt sağlığına yararlı olan elementlerin yanında, göz jeli Aloe Vera bitkisinin özlerini de barındırmaktadır.

Göz Jeli Etkileri

Sıkılaştırıcı Göz Jeli en büyük etkisi elbette ki göz çevresinde bulunan cildin esnekliğini geri kazanarak sıkılaşmasını sağlamasıdır. Yapılan klinik deneylerde ürünü 42 gün boyunca düzenli olarak kullananların %84.8’inde göz çevrelerindeki elastikiyetin geri geldiği tespit edilmiştir.

Diğer Herbalife Skin ürünlerinde olduğu gibi doğal içerikler ile üretilen bu göz jelinin diğer bir etkisi ise göz etrafında görünen şişlikleri azaltmasıdır. Bu etkisi ise yine yapılan klinik deneyler ile kanıtlanmıştır. Bu deneye katılanların 7 gün süresince düzenli olarak kullandıkları göz jeli etkisini %45 oranında göstermiştir.

İçeriğinde bulunan salatalık özü sayesinde kullanıcılarına ferahlatıcı bir deneyim yaşatan Sıkılaştırıcı Göz Jeli düzenli kullanımı ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Herbalife Skin ürünleri içerisinde yer alan bu göz jeli her sabah düzenli olarak kullanılmalıdır. Cildinizin temizliğini yaptıktan sonra göz çevrenize nazikçe masaj yaparak uygulamalısınız. Bu masajı kremi göz çevrenizdeki cildiniz emene kadar devam etmelisiniz.

Cildinizin istediğiniz görünüme kavuşabilmesi için cildinizin bakımını her gün düzenli olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu sayede ürünlerimizin etkilerini daha iyi bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.