Menü
Sepetim

Pro-core Orman Meyveleri Tadında

Pro-core Orman Meyveleri Tadında
Pro-core Orman Meyveleri Tadında
Yeni -32 %
Pro-core Orman Meyveleri Tadında
Pro-core Orman Meyveleri Tadında
Pro-core Orman Meyveleri Tadında
307,00TL
452,00TL
  • Stok: 100
  • Ürün Kodu: 0050

Pro-core Orman Meyveleri TadındaÜRÜN BİLGİLERİ

Bağışıklık sistemimiz, her gün sessizce ve yorulmadan çalışan inanılmaz derecede karmaşık bir sistemdir. Pro-core içeriğindeki, yüksek miktarda C ve D vitamini, selenyum ve çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olur.

Bu toz takviye edici gıda, bilimsel olarak kanıtlanmış, kuru maya bazlı bir bileşen olan EpiCor® ile formüle edilmiştir.

Pro-Core, orman meyveleri tadında ve vejeteryanlar için uygun takviye edici gıdadır. Procore, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlayan Çinko, selenyum, C ve D vitamini içerir. Kullanım talimatlarına göre hazırlandığında, 1 porsiyonu (3,7 g); C vitamini, çinko ve selenyum beslenme referans değerinin %100ünü, D vitamini beslenme referans değerinin %200ünü karşılar. Çinko, selenyum, C ve D vitamini ile bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonunu destekleyin!

Pro-Core 10 adet tek kullanımlık paket içerir ve bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz yerde tüketmeniz için uygundur!

TEMEL FAYDALAR

Orman meyveleri tadında Bilimsel olarak kanıtlanmış, kuru maya bazlı bir bileşen olan EpiCor® ile formüle edilmiştir.

Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan C ve D vitaminleri, Selenyum ve Çinko bakımından yüksektir.

C Vitamini, Selenyum ve Çinko hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkıda bulunur.

Vejeteryanlar için uygun

KULLANIMI

Her gün 150 ml soğuk veya ılık suya bir poşet (3,7 g) ekleyerek ve eriyene kadar karıştırarak Pro-Core’un keyfini çıkarın. Tercihen yemeklerle birlikte günde bir bardak tüketin. Bu ürün dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni ile sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak kullanılmalıdır.

İlaç değildir, takviye edici gıdadır.

|

|


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi